KOPS  (c) J.Romański'1993                             http://www.icl.com.pl/Romanski

 

ZDJĘCIA

 

WYNIKI MECZÓW

 

IV Międzynarodowy Drużynowy Turniej

Miast i Gmin

Młodzieży Szkolnej w Brydżu Sportowym

o Puchar Prezydenta Miasta Bytomia

Bytom, 23-25.03.2007r.

 

                                                    VP

 MIEJSCE                                  impy   +/-   RAZEM  PKL PDF   NAGRODA

-------------------------------------------------------------------------------

  1   1 BYTOM SQUAD                    MA +231         315.0  

        M.Kania A.Krych M.Milczarek

        W.Racz

  2   3 Grzesiu ciągnie                SL +140         294.0  

        M.Mroczkowski A.Śmieszkoł

        T.Kapera G.Szklarz

  3   9 ROMANTYCZNI                    LB  +93         287.0  

        G.Dubec J.Szpuntow K.Wilczak

        I.Szpuntow

  4   5 WYBRATOR                      CZE  +97         282.0  

        L.Barnet M.Dudkova L.Teichmann

        K.Zylka

  5  14 TAK WYSZŁO                     SL  +80         279.0  

        A.Pełszyńska M.Łuczak M.Wężyk

        J.Urbańczyk

  6   4 Bytom II                       SL  +62         272.0  

        I.Weinhold A.Łuczak R.Parkitny

        P.Kaleta

  7  15 PINK SATAN                     DS  +78         271.0  

        G.Jarząbek J.Caban J.Tarnawski

        K.Sakwerda K.Dufrat

  8  10 Co2DanyToNie1                  WP   +9         259.0  

        D.Kazmucha J.Kazmucha K.Dostatnia

        Z.Hauke

  9  17 KULAPETA                       DS   +5         258.0  

        Ł.Gaweł M.Maj P.Podolski

        B.Okopiński

 10   8 Deutschland 2                 GER   -2         256.0  

        C.Giampietro M.Eggeling

        V.Von Horn F.Zimmermann

 11  13 KLUBKO ŻMIJI                  CZE  -11         249.0  

        S.Herovtova H.Novotna M.Ticha

        K.Ticha

 12   2 Deutschland 1                 GER  -25         247.0  

        A.Heim A.Rowold L.Matthias P.Orth

 13  16 GRAMY W ŁAPKI                  MP  -49         241.0  

        K.Bąk A.Kamińska P.Wojewódzka

        K.Kruk

 14   6 Manuel Team                    MA  -97         226.0  

        P.Kądziela T.Kuciński

        D.Kołodziejski D.Głowacki

 15  11 BLONDYNKI                      SL  -89         226.0  

        T.Papierniak M.Holeksa

        K.Studencka K.Kukulska

 16  12 MKS KSOS KRAKÓW                MP -116         218.0  

        M.Wypych M.Madej N.Banaś A.Marek

 17   7 Przebiegłe odkurz              SL -253         176.0  

        W.Kiepura Ł.Golder M.Nowicki

        M.Kowa

 

Suma WK =  37.0