Śląski Związek Brydża Sportowego

           

  KOMUNIKAT Z ZAWODÓW  objętych systemem sportu młodzieżowego

 

 

   1. Nazwa zawodów

 

      Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Brydżu Sportowym

 

   2. Strefa

 

      Województwo śląskie i Województwo opolskie

 

   3. Kategoria wiekowa

     

      Młodzik – do lat 15

 

   4. Konkurencja

 

      Otwarty turniej par (KK, KM, MM) na zapis maksymalny

 

   5. Miejsce i data zawodów

 

      Zabrze – 27 maja 2006 roku

 

   6. Ostateczne wyniki i kolejność

 

 

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Zabrze 27.05.2006r.

 

M-ce

 

Imię Nazwisko

 

woj.

PID

Klub

Wynik

Punkty

1

1

 Magdalena Samoszuk

 0.5

 SL

9889

 BUKS MDK MOSM IV Bytom

72.22

3

 Dagmara Sobczak

 0.5

 SL

9891

 BUKS MDK MOSM IV Bytom

2

5

 Mariusz Nowicki

 0.0

 SL

11068

 Szombierki Relaks II

63.33

2

 Marcin Kowa

 0.0

 SL

11927

 Szombierki Relaks II

3

2

 Maciej Wężyk

 0.5

 SL

8759

 BUKS MDK MOSM IV Bytom

61.90

1

 Paweł Kaleta

 1.5

 SL

3233

 BUKS MDK MOSM IV Bytom

4

3

 Małgorzata Łuczak

 0.5

 SL

10040

 BUKS MDK MOSM IV Bytom

59.57

1

 Anna Pełszyńska

 1.5

 SL

7409

 BUKS MDK MOSM IV Bytom

5

4

 Sara Gumuła

 0.0

 SL

11039

 BUKS MDK MOSM V Bytom

49.84

1

 Tomasz Nowacki

 0.0

 SL

11038

 BUKS MDK MOSM V Bytom

6

10

 Dawid Dikta

 0.0

 SL

11308

 BUKS MDK MOSM V Bytom

49.80

1

 Mateusz Adamus

 0.0

 SL

11047

 BUKS MDK MOSM V Bytom

7

11

 Magda Stefaniak

 0.0

 SL

9032

 Silesia V Stokrotka Gliwice

49.75

 

 Jacek Urbańczyk

 0.0

 SL

11045

 BUKS MDK MOSM V Bytom

8

6

 Tomasz Panek

 0.0

 SL

11069

 Szombierki Relaks II

44.29

 

 Krzysztof Kowalczyk

 0.0

 SL

11326

 Szombierki Relaks II

9

9

 Mariusz Piotrowski

 0.0

 SL

12210

 BUKS MDK MOSM V Bytom

41.11

 

 Wioletta Warmijak

 0.0

 SL

11030

 BUKS MDK MOSM V Bytom

10

7

 Elżbieta Twardowska

 0.0

 SL

11882

 BSBS SKS Olimpijczyk Bielsko-Biała

38.89

 

 Angelika Lechowska

 0.0

 SL

11044

 BUKS MDK MOSM V Bytom

11

8

 Maciej Cieśla

 0.0

 NZ

 

 

29.21

 

 Artur Kosonowski

 0.0

 NZ

 

 

 

  

 

Współzawodnictwo Sportowe - Punktacja Województw:

 

Województwo śląskie – 9 pkt.

 

Województwo opolskie – 0 pkt.

 

 

 

 

 

                                   Sędzia Główny Zawodów – Sędzia Państwowy

 

                                                              Ryszard Łazikiewicz