VI Otwarte Mistrzostwa Skoczowa, 3.03.2018 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 118Grzegorz Wodecki
Adam Robak
5.0
13.0
MP
SL
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
SINGLETON ŚLĄSK
62.4328154
 238Jerzy Stworzewicz
Aleksy Swoboda
12.0
7.0
SLDrugi Sort Bielsko-Biała
KONSTANTA Bielsko-Biała
60.5425147
 352Jacek Stokowacki
Ireneusz Kowalczyk
4.0
21.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
MAGMA Zawiercie
59.6723141
 443Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
5.0
5.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 57.5320135
 529Jacek Michalski
Roman Goszcz
3.0
5.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
JOCKER Oświęcim
56.5618130
 651Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
SINGLETON ŚLĄSK
56.3915125
 745Zbigniew Guła
Stefan Kowalczyk
13.0
18.0
SLMAGMA Zawiercie 55.7212120
 835Piotr Kamiński
Andrzej Cholewa
5.0
5.0
SLŁukasz Andrychów 55.5110116
 926Adam Pietrzak
Tadeusz Nędzi
9.0
7.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
55.257112
 1012Tomasz Baran
Ireneusz Płocha
3.0
4.0
SL 
SINGLETON ŚLĄSK
54.966108
 1114Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
12.0
7.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 54.785104
 1234Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
9.0
5.0
SLPONAR SILESIA Katowice 54.715100
 1323Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
4.0
21.0
OP
SL
BLOTKA Dobrodzień
MAGMA Zawiercie
54.67496
 1425Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
PONAR SILESIA Katowice
JKBS Jastrzębie Zdrój
54.19492
 1539Andrzej Reclik
Jerzy Lamirowski
2.5
0.5
SLTRYTON Skoczów
 
53.69488
 1622Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SLDrugi Sort Bielsko-Biała 52.64384
 1719Michał Bojanowski
Tadeusz Biskup
9.0
5.0
SLPONAR SILESIA Katowice 51.91380
 1811Adrian Bakalarz
Janusz Korwin-Mikke
7.0
 
SL
KONSTANTA Bielsko-Biała
 
51.60276
 1940Jerzy Cholewa
Kazimierz Zdebski
3.0
2.5
SLTRYTON Skoczów 50.74272
 2050Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
1.0
1.5
MPJust Bridge 2 AZS AGH Kraków 50.41168
 2148Bogdan Macierzyński
Bogusław Biel
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec 49.63164
 2220Grzegorz Plewniak
Jarosław Nowakowski
7.0
4.0
SL
MP
JOCKER Oświęcim
Piast Kraków
48.98 61
 2327Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
4.0
5.0
SL  48.16 58
 2431Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
5.0
5.0
OPJKBS Jastrzębie Zdrój 47.92 55
 2532Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
13.0
13.0
SLTB Silesia I Gliwice 47.50 52
 2613Zygmunt Cajbel
Marcin Matyszkiewicz
 
3.0

SL
  47.24 49
 2717Jadwiga Bakalarska
Mariusz Bakalarski
1.5
2.0
SLBOSMAL Bielsko-Biała 47.22 46
 2841Ryszard Wójtowicz
Andrzej Wojnarowski
9.0
7.0
OPWIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń 47.11 43
 2949Jan Styczyński
Anna Stelmach
5.0
0.5
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 46.37 40
 3030Szymon Tomera
Marek Kalus
 
 
   46.11 37
 3147Wacław Mizera
Wiesław Frąckowiak
3.0
2.5
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 45.97 34
 3244Kazimierz Róg
Sebastian Heller
9.0
3.0
SLTRYTON Skoczów 45.94 31
 3336Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
5.0
3.0
SLSINGLETON ŚLĄSK 45.83 28
 3446Andrzej Mrowiec
Janusz Chałupnik
2.5
1.5
SLMASKÓR Żywiec 45.65 25
 3542Stefan Osadnik
Adam Ziętek
9.0
4.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
45.28 22
 3633Jerzy Ujma
Andrzej Sładki
12.0
9.0
SLJOCKER Oświęcim
SINGLETON ŚLĄSK
45.03 19
 3728Zbigniew Słaby
Krzysztof Gawędzki
7.0
5.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
 
44.97 16
 3816Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0
OPRSB 2 Racibórz 44.25 13
 3924Tomasz Kuś
Bogdan Bialik
7.0
2.5
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
Geostan Bielsko-Biała
42.67 10
 4015Józef Kubat
Janusz Skowroński
1.5
 
SL
  41.23 7
 4121Krzysztof Góra
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
OP
SL
JKBS Jastrzębie Zdrój
JOCKER Oświęcim
40.98 4
 4237Aleksander Drabczyk
Kazimierz Pawłowski
3.0
4.0
SLCKS Czeladź
 
34.06  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-03-03 o 17:49:06