Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
| |||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | ||
1 | 43 | Adam Szuszkiewicz Jakub Kokot | 0.5 | DS | Stow. Klub Log. Piechowice BKS Miles Milicz | 76.90 | |
2 | 29 | Jakub Patreuha Patryk Patreuha | 1.5 1.5 | DS | BKB Pogrom Bolesławiec | 72.80 | |
3 | 40 | Michał Kaleta Tomasz Pawełczyk | 1.5 0.5 | SL | BUKS MDK MOSM III Bytom | 69.69 | |
4 | 27 | Oskar Łeński Dominika Łeńska | | DS | BKB Bolesławiec | 66.35 | |
5 | 16 | Sandra Plewnia Dominik Caus | | SL | BUKS MDK MOSM III Bytom | 63.73 | |
6 | 21 | Maciej Racewicz Monika Kurasiak | | DS | KBS Miłkowice II Miłkowice KBS Miłkowice-Miłkowice | 59.42 | |
7 | 39 | Łukasz Radliński Jan Kwaśnik | | DS | KS AZS PWR Wrocław | 59.12 | |
8 | 20 | Sandra Wilcząb Julia Franczyk | | LB | OSiR 2 Skwierzyna | 57.82 | |
9 | 32 | Maciej Sikora Martin Kaleta | | SL | BUKS MDK MOSM III Bytom | 56.55 | |
10 | 31 | Julian Haładus Mikołaj Dziubiński | 0.5 | SL | SENIOR II Katowice | 54.23 | |
11 | 23 | Klaudia Galasińska Adrianna Kicińska | | LB | OSiR 2 Skwierzyna | 54.20 | |
12 | 26 | Bartosz Jakubowski Mikołaj Mitkowski | | DS | KBS Miłkowice II Miłkowice KBS Miłkowice-Miłkowice | 53.21 | |
13 | 12 | Piotr Lesiczka Michał Tomalka | | SL | BUKS MDK MOSM III Bytom | 51.04 | |
14 | 22 | Anna Kowalska Grzegorz Walczewski | 0.5 0.5 | SL | SENIOR II Katowice | 50.79 | |
15 | 38 | Adam Pigulski Patryk Neć | | DS | KBS Miłkowice II Miłkowice | 50.61 | |
16 | 24 | Kacper Rymarczyk Maciej Mrowicki | | LB | OSiR 2 Skwierzyna | 50.16 | |
17 | 33 | Tomasz Bartnik Jakub Laszuk | 0.5 | OP DS | KBS Miłkowice-Miłkowice | 48.60 | |
18 | 13 | Wiktor Pantak Piotr Czechak | | SL | SENIOR II Katowice | 47.90 | |
19 | 34 | Filip Trojański Mateusz Czerwień-Knora | | MA SL | AZS UW Warszawa IV SENIOR II Katowice | 46.95 | |
20 | 19 | Gordian Czerkawski Szymon Grabarz | | DS | BKB Bolesławiec | 46.45 | |
21 | 36 | Jakub Miszczyk Jakub Oleksa | | LB | GSBS Singleton Gorzów Wlkp. | 45.52 | |
22 | 37 | Paulina Janoszka Benjamin Jaruszowic | | SL | BUKS MDK MOSM III Bytom | 44.14 | |
23 | 11 | Jan Zamrzycki Łukasz Łodyga | | LB | GSBS Singleton Gorzów Wlkp. | 43.77 | |
24 | 15 | Kacper Figura Jakub Pietrończyk | | LB | OSiR 2 Skwierzyna | 42.93 | |
25 | 14 | Dominika Zielewska Dawid Główczyk | | DS | KBS Miłkowice II Miłkowice KBS Miłkowice-Miłkowice | 42.73 | |
26 | 18 | Laetitia Górnicka Wiktoria Wypart | | DS SL | BKS Miles Milicz SENIOR II Katowice | 42.07 | |
27 | 25 | Marta Sicińska Gabriel Budziński | | DS | KS AZS PWR Wrocław | 41.09 | |
28 | 17 | Aleksandra Toczek Natalia Bień | 0.5 | DS | KBS Miłkowice-Miłkowice | 41.02 | |
29 | 30 | Jakub Kubarski Piotr Mamys | | LB | GSBS Singleton Gorzów Wlkp. | 38.87 | |
30 | 41 | Dominik Kadyjewski Nikodem Haczkur | | LB | GSBS Singleton Gorzów Wlkp. | 38.86 | |
31 | 42 | Dawid Sobień Jakub Sęk | | SL | SENIOR II Katowice | 38.76 | |
32 | 35 | Jakub Ryczan Marta Sołtysik | | SL | SENIOR II Katowice | 35.44 | |
33 | 28 | Mateusz Predkiel Mateusz Bałtarowicz | | DS | KBS Miłkowice-Miłkowice | 29.86 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-03-22 o 16:58:58