Wyniki po 15 rundzie - końcowe

MMM 2009 – Skwierzyna 4 kwietnia 2009 r.

 

M-CE NR                                           +/-   WYNIK    %      PKL

-----------------------------------------------------------------------------

  1 104 T Potrawa-D Koszowski   0.5 SL            208.60 69.53    2           Mistrz makroregionu

  2 112 K Roszyk-M Szuścik          SL            173.80 57.93    1           I wicemistrz makroregionu

  3 111 S Hartaler-M Sikora         SL            172.60 57.53              II wicemistrz makroregionu

  4 109 P Marcinowski-I Pękala        1.0 DS            167.00 55.67    

  5 102 M Rymarczyk-K Szych               LB            157.00 52.33    

  6 103 J Gołdyn-P Roczniak               DS            152.00 50.67    

  7 110 A Kurowska-S Michalak             DS            143.40 47.80 

  8 101 P Kowalska-P Zaręba               LB            140.00 46.67 

  9 105 P Kowalski-A Jebari               DS            134.40 44.80 

 10 107 N Banachowicz-E Jebari            DS            122.20 40.73 

 11 106 A Szuszkiewicz-P Piwowarski       DS            117.00 39.00 

 12 108 J Moczulski-M Trzaska             DS            112.00 37.33 

                                    -----

                          Suma WK =   1.5

                    100% rozdania =    10

                    100% turnieju =   300

 

EOOM 2009

 

EOOM '2009 - Skwierzyna 4 kwietnia 2009 r.

z zaznaczonymi awansami do Finału OOM 2009

 

M-CE NR                                          SES1   SES2   SES3   SES4   PUNKTY    %      PKL

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1  22 M Roguś-B Śniadecki          1.5 LB     75.29  70.33  49.96  59.27   63.71   2  awans chłopcy

  2   5 M Białek-Ł Chrzanowski           DS     53.97  72.31  53.84  62.70   60.71   1  awans chłopcy

  3   3 M Sidorowicz-K Wilczak       4.5 LB     39.09  67.86  73.45  58.45   59.71      awans chłopcy

  4   9 T Cwielung-D Machura             SL     71.82  41.57  68.24  55.45   59.27      awans chłopcy

  5   1 A Pełszyńska-M Łuczak        3.5 SL     52.48  50.99  65.84  65.51   58.70      awans dziewczęta

  6  13 J Kwiecień-A Waszkiewicz     1.0 DS     61.16  49.51  54.27  69.79   58.68      awans chłopcy

  7   7 D Bury-P Kaleta              2.5 SL     54.95  59.92  67.71  46.04   57.16      awans chłopcy

  8  23 M Wężyk-J Urbańczyk          2.0 SL     72.32  46.53  45.76  56.95   55.39       awans chłopcy

  9   6 M Piwowarski-P Szarowski         SL     53.97  50.50  71.34  45.29   55.27       awans chłopcy

 10   8 M Płaska-J Grudziecki            SL     41.08  64.37  61.03  54.22   55.18       awans chłopcy

 

 11  10 K Dowolski-K Grychtoł        0.5 SL     61.40  64.88  55.09  38.59   54.99   54.99   

 12  19 P Gołąbek-M Grochowski           DS     49.00  63.65  47.71  57.49   54.46   54.46 

 13  11 A Turko-W Ptak                   DS     63.02  50.99  45.40  47.37   51.70   51.70 

 14   2 A Koptewicz-H Loch               DS     48.02  45.05  66.72  43.57   50.84   50.84  awans dziewczęta

 15  14 D Leśniak-A Lechowska        1.0 SL     57.45  42.56  51.64  46.08   49.43   49.43  awans dziewczęta

 16  15 P Maślanka-J Michalska           DS     51.01  37.10  58.23  44.55   47.72   47.72  awans dziewczęta

 17  16 P Marek-A Tubacka                SL     27.19  45.55  54.49  56.40   45.91   45.91  awans dziewczęta

 18  17 A Łukaszuk-D Ścibisz             SL     41.57  45.05  35.50  61.41   45.88   45.88  awans dziewczęta

 19  20 P Chojnicka-L Kałwa              DS     42.06  43.57  38.08  35.77   39.87   39.87 

 20  12 P Strzelecki-B Włodawski         DS     46.05  18.26  52.36  40.08   39.19   39.19 

 

 21   4 F Chudy-M Grzywaczewski0         DS     23.22  65.37  16.46  46.70   37.94   37.94 

 22  21 J Guzek-A Smolińska              LB     43.06  38.10  39.04  30.91   37.78   37.78 

 23  18 E Bakalarska-A Pryczek           SL     31.65  26.71  48.91  41.07   37.09   37.09 

                                   -----

                         Suma WK =  16.5

 

 

PIERWSI W SESJI  1  22, M Roguś-B Śniadecki          1.5 LB     75.29%

 

PIERWSI W SESJI  2   5, M Białek-Ł Curzanowski           DS     72.31%

 

PIERWSI W SESJI  3   3, M Sidorowicz-K Wilczak       4.5 LB     73.45%

 

PIERWSI W SESJI  4  13, J Kwiecień-A Waszkiewicz     1.0 DS     69.79%