XLVII Śnieżny Płatek Dobrodzień, 18.02.2018 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 1101Roman Grzelak
Waldemar Szelka
15.0
9.0
 
 
DS
OP
KS AZS Wratislavia I WR
MULTI Opole
64.2547
 277Włodzimierz Pocztowski
Ryszard Wójtowicz
7.0
9.0

OPWIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń 63.7645
 393Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
21.0
4.0

SLMAGMA Zawiercie
SINGLETON ŚLĄSK
62.1542
 451Marek Tekieli
Jarosław Gąsiorowski
7.0
13.0
 
 
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy 61.4240
 588Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
12.0
7.0

SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 59.6938
 653Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
7.0
9.0

 
SL
OP
BUKS MDK MOSM I Bytom
JKBS Jastrzębie Zdrój
58.9736
 734Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
 
SLGKS Piast II Gliwice
TCK Tarnowskie Góry
58.1734
 863Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
5.0
5.0

 
OPRSB 1 Racibórz 58.1332
 937Krzysztof Gaweł
Janusz Pisarek
5.0
7.0
 
 
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 57.7630
 1048Dariusz Zbieg
Jacek Mazurkiewicz
4.0
4.0
 
 
OPKB RODŁO Opole 57.1728
 1121Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
12.0
18.0
 
SLKONSTANTA Bielsko-Biała 57.1726
 1243Jan Świątkowski
Adam Esnekier
9.0
7.0

SL 
SINGLETON ŚLĄSK
56.8424
 1322Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
5.0
7.0
 
 
DSStow.BONA FIDE Świebodzice
Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR
56.7222
 1450Lesław Budzyn
Janis Bendiks
5.0
7.0

SLGeostan Bielsko-Biała
SINGLETON ŚLĄSK
56.5820
 1517Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
3.0
13.0
 
DSBluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR 55.9118
 1668Ryszard Olenderek
Tomasz Freitag
12.0
5.0

WPUKB KLEKS Szamotuły
Prosna Kalisz
55.5016
 1712Robert Cimr
Stanisław Adamczyk
7.0
7.0
 
SLPONAR SILESIA Katowice 55.4714
 1836Zbigniew Słaby
Grzegorz Wodecki
7.0
5.0

 
SL
MP
SINGLETON ŚLĄSK
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
55.4412
 1990Jan Styczyński
Anna Stelmach
5.0
0.5

SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 55.2810
 2075Bogdan Lipczak
Stanisław Ciach
7.0
4.0

OPBLOTKA Dobrodzień
WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
54.9910
 2132Maciej Macewicz
Dariusz Reguła
7.0
7.0
 
OPMICHALAK Kolonowskie 54.809
 2228Marek Oliwa
Andrzej Materla
5.0
5.0
 
 
OPMICHALAK Kolonowskie
 
54.749
 2326Marek Skotniczny
Andrzej Skotniczny
7.0
9.0
 
 
OPMULTI Opole
SiNGLETON Opole
54.649
 2462Adam Klimala
Eugeniusz Konik
11.0
4.0

 
OPKB DOŁEK Opole
BLOTKA Dobrodzień
54.278
 2594Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
18.0
12.0

SLMAGMA Zawiercie
JOCKER Oświęcim
54.168
 2640Rafał Furgal
Krzysztof Chmiel
4.0
4.0
 
 
SLZTB I 7TREFL Zawiercie 54.018
 2731Kazimierz Pawłowski
Aleksander Drabczyk
4.0
3.0

SL 
CKS Czeladź
53.127
 2873Ireneusz Płocha
Karol Ruszkiewicz
4.0
5.0

 
SL
LD
SINGLETON ŚLĄSK
LKS Piast Sieradz
53.077
 2947Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Obłój
12.0
4.0

 
DSKS Gwardia I Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
52.847
 3092Karol Konopko
Cezary Przasnek
2.5
5.0

 
MAInwitofitka 52.796
 3114Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0

 
OPRSB 1 Racibórz 52.666
 3276Andrzej Wojnarowski
Piotr Woźniak
7.0
5.0

OPWIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń 52.505
 3386Zbigniew Guła
Mariusz Duliński
13.0
2.5

 
SLMAGMA Zawiercie
 
52.475
 3495Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
9.0
12.0

DSStow.BONA FIDE Świebodzice 52.165
 3549Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
9.0
4.0

DSMKS Zakrzów Wrocław 52.014
 3652Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
4.0
5.0
 
 
OPKB DOŁEK Opole 51.884
 3791Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0

SLKONSTANTA Bielsko-Biała 51.714
 3869Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
 
 
DSKS Gwardia V Strachota WR 51.643
 3961Jacek Młyńczyk
Roman Zabłocki
13.0
5.0

MP
OP
TS Wisła Kraków
KB RODŁO Opole
51.623
 4055Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
9.0
5.0

SLPONAR SILESIA Katowice 51.553
 4167Jacek Cebulski
Roman Goszcz
7.0
5.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim 51.462
 4271Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0

DSKS Turbo FLY BACK Wrocław 51.432
 4366Edward Michalak
Jerzy Serafin
2.5
5.0

OPMICHALAK Kolonowskie 51.112
 4429Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
5.0
3.0

SLSINGLETON ŚLĄSK 51.001
 4589Jacek Szczerbowski
Adrian Bakalarz
7.0
7.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim
KONSTANTA Bielsko-Biała
50.951
 4630Janusz Staniów
Maciej Grodzki
5.0
5.0

DSKBS Kolejarz Wrocław 50.891
 4746Michał Bojanowski
Tadeusz Biskup
9.0
5.0

SLPONAR SILESIA Katowice 50.78 
 4825Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
 
WPProsna Kalisz 50.63 
 4942Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0

SLCKS Czeladź
 
50.36 
 5056Rafał Gregorowicz
Grzegorz Sokołowski
2.5
4.0
 
 
DS
KP
Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR
 
50.34 
 5138Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
 
 
LDWtórmex Radomsko 50.16 
 5272Mieczysław Magott
Paweł Galuba
3.0
1.0

 
OP
DS
  49.90 
 5360Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
4.0
3.0
 
 
LD  49.78 
 5413Adam Kielichowski
Robert Księżopolski
3.0
4.0

LD
DS
 
KS AZS Wratislavia V WR/za XVI/
49.54 
 5596Grzegorz Gardynik
Bartosz Ćwiek
19.0
2.5

MAIF22
Inwitofitka
49.33 
 5684Jarosław Nowakowski
Grzegorz Plewniak
4.0
7.0
 
 
MP
SL
Piast Kraków
JOCKER Oświęcim
49.15 
 5780Stefan Osadnik
Zbigniew Hylaszek
9.0
7.0

SLSINGLETON ŚLĄSK 48.85 
 5818Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5

SL 
SINGLETON ŚLĄSK
48.67 
 5979Zdzisław Chrustowski
Sławomir Wiszniewski
4.0
4.0
 
 
OPRSB 2 Racibórz
MICHALAK Kolonowskie
48.66 
 6058Jacek Ruszkarski
Ryszard Chmielewski
 
 
 
 
   48.43 
 6183Stanisław Górski
Kazimierz Konefał
5.0
4.0

OP
WM
BLOTKA Dobrodzień
ESBS TECHBUD Elbląg
48.19 
 6235Jacek Michalski
Krzysztof Gawędzki
3.0
5.0
 
SLSINGLETON ŚLĄSK
 
47.86 
 6397Filip Czaplicki
Wojciech Grzegorzewski
2.0
2.0

MAInwitofitka 47.73 
 6464Henryk Przybylski
Janusz Sztolc
4.0
1.5

OPSZLEM Opole 47.69 
 6533Krzysztof Bukowski
Paweł Keller
1.0
 
 
 
LD
  47.64 
 6639Piotr Andres
Andrzej Szczygielski
5.0
5.0

OPSM Przyszłość Kluczbork 47.42 
 6774Andrzej Huńka
Janusz Środa
4.0
3.0
 
OPZAWSZE RAZEM Kluczbork 46.49 
 6811Ryszard Kiełczewski
Daniel Czechak
18.0
1.5

SLKONSTANTA Bielsko-Biała
BUKS MDK MOSM II Bytom
46.36 
 6927Stanisław Wawszczyk
Maciej Terpiłowski
5.0
5.0
 
 
DSStow.BONA FIDE Świebodzice 46.09 
 7057Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0

KS 
OPRSB 2 Racibórz 45.44 
 7178Marek Mazur
Tomasz Walania
5.0
4.0
 
 
OPMICHALAK Kolonowskie 44.84 
 7298Zdzisław Wojtynia
Daniel Szczerbak
3.0
 

 
SL
SINGLETON ŚLĄSK
 
44.76 
 7387Marek Konina
Józef Ulfik
 
 
 
 
   44.54 
 7416Jolanta Helmich
Nina Czaja
 
 
 
 
   44.14 
 7565Marek Kozik
Wojciech Szuba
4.0
2.5
 
 
SLZTB I 7TREFL Zawiercie 44.14 
 7645Emil Otrembka
Stanisław Szczepański
3.0
5.0

OPBLOTKA Dobrodzień 44.06 
 7781Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
 
 
SLGKS Piast I Gliwice 43.26 
 7885Tomasz Baranowski
Ireneusz Malczewski
5.0
3.0

OPBLOTKA Dobrodzień 42.58 
 79100Michał Bąk
Barbara Larysz
3.0
2.5

KS 
OPRSB 2 Racibórz 41.68 
 8059Jacek Hetper
Bernard Broda
4.0
5.0

OPSiNGLETON Opole
MICHALAK Kolonowskie
41.64 
 8124Dariusz Sołtysik
Janusz Paliwoda
2.0
4.0

 
SLMAGMA Zawiercie 41.40 
 8219Paweł Hrybkowski
Zbigniew Dyderski
 
2.0

OPMGOKiS Praszka 40.97 
 8370Janusz Kuśmierczyk
Marek Śliwka
2.5
1.5

 
OPWIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń 40.97 
 8454Krystian Wonchała
Emil Borzyński
2.0
1.5

SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 40.89 
 8520Gerard Szweda
Zdzisław Aniserowicz
3.0
3.0

OPDAMA KIER Opole
SZLEM Opole
40.69 
 8699Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
1.0
1.5
KS 
MAIF22 40.69 
 8723Rafał Balt
Jerzy Szwakopf
 
 
 
 
   40.09 
 8844Czesław Grądys
Jacek Huszno
2.5
1.5

OPMGOKiS Praszka 39.31 
 8915Eryk Hamerski
Zdzisław Szyksznian
2.5
3.0

OPRSB 2 Racibórz
RSB 3 Racibórz
38.55 
 9082Andrzej Owczarek
Andrzej Kazimierowicz
4.0
4.0
 
OPBLOTKA Dobrodzień 38.49 
 9141Jan Demarczyk
Ryszard Dłubała
 
 

SLUTW Lubliniec 29.99 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-02-18 o 16:43:23