VII Otwarte Mistrzostwa Skoczwa, 9.03.2019 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 123Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SLBSBS II Bielsko-Biała 64.4827142
 220Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SLPREMONT Impas Katowice
SINGLETON ŚLĄSK Katowice
60.0024135
 319Cezary Góra
Adam Robak
7.0
13.0
SLDąbrowa Górnicza 58.8022129
 425Zbigniew Guła
Leszek Niemiec
13.0
13.0
SLJKBS Jastrzębie-Zdrój
TBS MAGMA Zawiercie
58.3519123
 533Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
5.0
5.0
SLBeskid Andrychów 56.9416118
 644Kazimierz Róg
Józef Mendrek
9.0
2.0
SLTRYTON Skoczów 56.1113113
 729Marek Skulimowski
Patryk Kuczera-Dyga
7.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 54.4411108
 812Robert Cimr
Stanisław Adamczyk
7.0
7.0
SLPREMONT Impas Katowice 53.618104
 932Anna Stelmach
Jan Styczyński
1.5
5.0
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 53.526100
 1037Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
4.0
7.0
SLSINGLETON ŚLĄSK Katowice
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
52.98596
 1117Tadeusz Dudziak
Kazimierz Cios
4.0
11.0
SL 
BSBS II Bielsko-Biała
52.96592
 1230Tomasz Baran
Krzysztof Gawędzki
3.0
5.0
SL 
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
52.78488
  35Tadeusz Nędzi
Adam Pietrzak
7.0
9.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
SINGLETON ŚLĄSK Katowice
52.78484
 1422Marek Orzeł
Janusz Hetmańczyk
1.0
1.5
SLJKBS II Jastrzębie-Zdrój
DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
52.61380
 1521Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLSV Tarnowskie Góry 52.43376
 1642Sebastian Heller
Aleksy Swoboda
3.0
7.0
SLTRYTON Skoczów 51.76372
 1747Jerzy Cholewa
Kazimierz Zdebski
3.0
2.5
SLTRYTON Skoczów 51.69268
 1839Karol Ruszkiewicz
Andrzej Maszczyszyn
5.0
11.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 51.59264
  40Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
5.0
3.0
SLSINGLETON ŚLĄSK Katowice 51.59161
 2045Jacek Szczerbowski
Jerzy Skwark
7.0
15.0
SLBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 51.57158
 2128Maciej Mąka
Janusz Buksa
5.0
7.0
MPLeskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 51.30155
 2226Michał Bojanowski
Edwin Szenkelbach
9.0
11.0
SLPREMONT Impas Katowice 50.65152
 2346Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
4.0
5.0
SLGeostan Bielsko-Biała 49.65149
 2434Eugeniusz Zalewski
Krzysztof Chmiel
9.0
4.0
SLZTB Zawiercie 49.54146
 2548Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
SLGKS Piast II Gliwice 49.19143
 2631Jacek Cebulski
Roman Goszcz
7.0
5.0
SLDąbrowa Górnicza 48.33140
 2750Jerzy Stworzewicz
Andrzej Starzyk
12.0
5.0
SLBSBS II Bielsko-Biała
Beskid Andrychów
48.26137
 2816Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
4.0
2.5
SLBIESY Czechowice-Dziedzice 47.96134
 2936Janusz Skowroński
Piotr Wieteska
 
 
   47.80131
 3018Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.5
SLJKBS II Jastrzębie-Zdrój 46.20128
 3127Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
3.0
5.0
SLCKS Czeladź
SINGLETON ŚLĄSK Katowice
46.02125
 3213Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
21.0
5.0
SLTBS MAGMA Zawiercie
SINGLETON ŚLĄSK Katowice
44.63122
 3315Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.5
4.0
SLGeostan Bielsko-Biała 44.35119
 3411Tomasz Wacław
Ireneusz Górski
0.5
 
SLBeskid II Andrychów 43.33116
 3541Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
7.0
7.0
SL
MP
BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
MTS Piast Skawina
42.69113
 3624Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
1.5
1.5
SLGeostan Bielsko-Biała 42.33110
 3714Stefan Osadnik
Edward Ciesielski
9.0
3.0
SL
OP
SINGLETON ŚLĄSK Katowice
 
42.2217
 3849Józef Sordyl
Tomasz Kuś
5.0
7.0
SLBIESY Czechowice-Dziedzice
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
38.0714
 3938Seweryn Bumbar
Jerzy Danel
3.0
1.0
SLBIESY Czechowice-Dziedzice
BOSMAL Bielsko-Biała
36.7811

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-03-17 o 12:23:23