Wyniki Pajączek
 
 

OTP** V Turniej Pamięci E. Olbrota i L. Przygody

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 124Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 61.30100223
 248Michał Kaleta
Maciej Kędzierski
4.0
3.0
SL
MP
BUKS MDK MOSM I Bytom
MindLab Sfora Cibora Kraków
61.0492214
 362Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
 
60.3285207
 449Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
18.0
18.0
SLTBS MAGMA Zawiercie 59.6679201
 568Krzysztof Góra
Maciej Janeczko
7.0
7.0
SL
MP
JKBS Jastrzębie-Zdrój
MTS Piast Skawina
59.1372195
 631Vasil Valchev
Zbigniew Mącior
3.0
18.0
ZP
SL
AD Szczecin
TBS MAGMA Zawiercie
57.5266190
 722Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
9.0
5.0
DSInvenio Bona Fide Świebodzice
 
57.1759185
 843Marek Benda
Krzysztof Widocki
4.0
2.0
OPPIAST BPEC Brzeg 56.2853180
 955Kazimierz Cios
Jerzy Stworzewicz
11.0
12.0
SLBSBS II Bielsko-Biała 56.1946176
 1036Edward Michalak
Maciej Macewicz
2.5
7.0
OPMICHALAK Kolonowskie 56.1240172
 1125Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
5.0
4.0
OPBLOTKA Dobrodzień 56.0533168
 1234Michał Błach
Mariusz Duliński
5.0
2.5
SLJKBS Jastrzębie-Zdrój
 
55.9827164
 1329Marek Skotniczny
Andrzej Skotniczny
7.0
9.0
OPAJ SYNIS DIAMENT Opole II 55.8420160
 1450Stanisław Drabczyk
Henryk Grządziel
5.0
13.0
SL 
PREMONT Impas Katowice
55.3519156
 1520Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
15.0
7.0
SLBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała 54.7618152
 1666Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
11.0
SLPREMONT Impas Katowice
JKBS Jastrzębie-Zdrój
54.2417148
 1745Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
5.0
5.0
OPRSB RODŁO 54.2216144
 1853Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
7.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 53.9415140
 1954Marek Nicieja
Jan Pudlik
5.0
9.0
SLGKS PIAST I Gliwice 53.3914136
 2015Marek Witek
Cezary Góra
21.0
7.0
SLTBS MAGMA Zawiercie
Dąbrowa Górnicza
53.2113132
 2117Andrzej Maszczyszyn
Krzysztof Gaweł
11.0
7.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 53.0312128
 2242Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
3.0
12.0
SLCKS Czeladź 52.4810124
 2347Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
7.0
7.0
SLSV Tarnowskie Góry 52.259120
 2411Michał Bąk
Barbara Larysz
3.0
2.5
OPRSB 2 Racibórz 51.878116
 2537Andrzej Bacik
Jerzy Radomski
9.0
12.0
SL 
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
51.597112
 2656Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
9.0
12.0
SLJKBS Jastrzębie-Zdrój
BSBS II Bielsko-Biała
51.286108
 2752Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
SLGKS Piast II Gliwice 51.235104
 2865Tomasz Baranowski
Andrzej Pawlak
5.0
17.0
OPMICHALAK Kolonowskie
AJ SYNIS DIAMENT Opole
51.104100
 2939Leszek Niemiec
Zbigniew Guła
13.0
13.0
SLTBS MAGMA Zawiercie
JKBS Jastrzębie-Zdrój
50.39396
 3059Karol Ruszkiewicz
Tomasz Pawełczyk
5.0
3.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
BUKS MDK MOSM I Bytom
50.05292
 3169Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
7.0
2.5
SL
DS
BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
KS AZS Wratislavia XV Wrocław
49.38188
 3240Władysław Linkiewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
4.0
5.0
OPRSB RODŁO 49.25185
 3323Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSKS Turbo FLY BACK Wrocław 49.00182
 3451Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
11.0
7.0
SLPREMONT Impas Katowice 48.74179
 3533Robert Krupiński
Paweł Korombel
4.0
5.0
SLGKS PIAST I Gliwice 48.68176
 3613Maciej Sachs
Jan Glenz
1.5
4.0
OPRSB 2 Racibórz 47.50173
 3735Marek Zych
Jacek Czaja
 
4.0
SL 
GKS Piast II Gliwice
47.47170
 3844Marzena Ropska
Łukasz Stworzewicz
5.0
2.0
SL 
Beskid Andrychów
47.37167
 3912Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OPRSB 1 Racibórz 47.17164
 4046Jerzy Serafin
Sławomir Wiszniewski
5.0
4.0
OPRSB RODŁO 46.82161
 4121Stefan Osadnik
Adam Ziętek
9.0
4.0
SL 
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
46.50158
 4230Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.5
2.0
SLGKS PIAST I Gliwice 46.49155
 4363Marek Jezierzański
Marek Łuczków
5.0
3.0
OPPIAST BPEC Brzeg 46.47152
 4467Zbigniew Słaby
Jacek Cebulski
7.0
7.0
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
Dąbrowa Górnicza
45.87149
 4519Jacek Stokowacki
Ireneusz Kowalczyk
5.0
21.0
SL 
TBS MAGMA Zawiercie
45.60146
 4618Barbara Gorczyca
Jan Malinka
 
0.5

SL
  45.25143
 4738Jan Stachowski
Tadeusz Biskup
4.0
5.0
SL 
PREMONT Impas Katowice
44.97140
 4858Marcin Matyszkiewicz
Ireneusz Płocha
3.0
4.0
SL  44.48137
 4916Anna Wszelaczyńska
Grażyna Bremer
 
 
   43.95134
 5041Jan Styczyński
Anna Stelmach
5.0
1.0
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 43.81131
 5128Jacek Hetper
Bernard Broda
4.0
5.0
OP 
SiNGLETON Opole
43.58128
 5260Katarzyna Chmielewska
Tadeusz Kois
0.5
2.0
LB
SL
 
JKBS II Jastrzębie-Zdrój
43.33125
 5327Bogdan Tarnawski
Janusz Zagała
1.5
1.5
SLGKS Piast III Gliwice 43.30122
 5426Andrzej Materla
Kajetan Olewicz
5.0
7.0
OP
SL
RSB RODŁO
 
43.14119
 5564Ryszard Wojnarski
Jan Wojnarski
3.0
 
OP
  42.99116
 5614Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0
OPRSB 1 Racibórz 42.17113
 5732Wiesław Grabowski
Jerzy Brachmański
1.5
1.0
OPRSB 2 Racibórz
 
40.71110
 5857Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPRSB 2 Racibórz 40.6117
 5961Ryszard Siejko
Stanisław Merta
 
 
   40.1014
 6070Eryk Hamerski
Antoni Żółtański
2.5
3.0
OPRSB 2 Racibórz
RSB 1 Racibórz
38.3711

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-11-11 o 20:05:57