Turniej par w Jastrzębiu-Zdroju, 30.09.2018 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 114Jerzy Stworzewicz
Marek Witek
12.0
21.0

SLDrugi Sort Bielsko-Biała
MAGMA Zawiercie
61.5129207
 233Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0

 
SLJKBS Jastrzębie Zdrój 58.0726197
 338Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
7.0
7.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim 57.9323189
 435Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
11.0

 
SLPONAR SILESIA Katowice
JKBS Jastrzębie Zdrój
57.4721182
 547Jan Styczyński
Anna Stelmach
5.0
1.0

SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 57.3718175
 618Jerzy Radomski
Janusz Pisarek
12.0
7.0

 
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 56.2915169
 724Cezary Góra
Zbigniew Papierniak
7.0
13.0
 
SW
SL
 
TB Silesia I Gliwice
56.2512163
 842Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
1.5
1.5

MPJust Bridge 2 AZS AGH Kraków 55.9610157
 929Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0

 
SLTCK Tarnowskie Góry 55.797152
 1030Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
 
SLGKS Piast III Gliwice 54.876147
 1120Andrzej Maszczyszyn
Krzysztof Gaweł
11.0
7.0

 
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 53.005142
 1213Jarosław Sieczkowski
Beata Madej
5.0
2.5
 
SLJKBS Jastrzębie Zdrój 52.965137
 1349Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0

 
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
SINGLETON ŚLĄSK
51.975132
 1419Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
4.0
3.0

SLBUKS MDK MOSM I Bytom 51.424127
 1512Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0

 
OPRSB 1 Racibórz 51.184122
 1611Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
7.0
5.0
 
SLJKBS Jastrzębie Zdrój 51.053117
 1715Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0

 
SLJKBS II Jastrzębie-Zdrój
JKBS Jastrzębie Zdrój
50.793112
 1821Teresa Żoczek
Adam Rezner
 
 
 
 
   50.392107
 1932Grażyna Majchrowska
Eryk Hamerski
2.5
2.5
KS 
OPRKBS Rydułtowy
RSB 2 Racibórz
50.372102
 2044Andrzej Czech
Jerzy Ujma
13.0
12.0
 
SL
SW
TB Silesia I Gliwice
JOCKER Oświęcim
50.17197
 2127Eugeniusz Urbańczyk
Tadeusz Kuc
1.0
1.0

SLJKBS II Jastrzębie-Zdrój 50.07192
 2225Wiesław Frąckowiak
Wacław Mizera
2.5
4.0
 
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 49.93 87
 2350Leszek Niemiec
Karol Ruszkiewicz
13.0
5.0

 
SLMAGMA Zawiercie
LKS Piast Sieradz
49.80 82
 2437Ireneusz Wędołowski
Krzysztof Góra
2.0
7.0

 
OP
SL
JKBS Jastrzębie Zdrój 49.38 77
 2546Kazimierz Donder
Leszek Uryga
0.5
 

 
SL
  49.14 72
 2626Jerzy Jankowski
Tomasz Adamczyk
2.5
0.5

OPRKBS Rydułtowy 48.82 67
 2717Michał Bąk
Barbara Larysz
3.0
2.5

KS 
OPRSB 2 Racibórz 48.66 62
 2851Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0

KS 
OPRSB 2 Racibórz 48.62 57
 2941Przemysław Kurzak
Adrian Bakalarz
2.5
7.0

 
MP
SL
Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
KONSTANTA Bielsko-Biała
48.53 52
 3028Władysław Deręgowski
Marek Orzeł
0.5
 

 
SLJKBS II Jastrzębie-Zdrój
SINGLETON ŚLĄSK
47.96 47
 3140Szymon Krzyżaniak
Jerzy Pierchała
1.0
 
 
 
SL
JKBS II Jastrzębie-Zdrój
 
47.74 42
 3245Stefan Osadnik
Edward Ciesielski
9.0
3.0

SL
OP
SINGLETON ŚLĄSK
WPUSTKA Opole
47.01 37
 3323Marcin Matyszkiewicz
Andrzej Bacik
3.0
9.0
 
SL 
SINGLETON ŚLĄSK
46.32 33
 3434Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0

SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 45.43 29
 3543Jacek Szczerbowski
Jacek Cebulski
7.0
7.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim 45.37 25
 3648Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
4.0
5.0
KS 
SL  44.80 21
 3722Magdalena Gorczyca
Jan Malinka
 
0.5
 

SL
  44.61 17
 3839Jerzy Brachmański
Andrzej Bończysty
1.0
 

 
OP
  43.53 13
 3936Danuta Strawa
Maciek Krzempek
 
 
 
 
   41.36 9
 4016Stanisław Drabczyk
Aleksander Drabczyk
5.0
3.0

SLSINGLETON ŚLĄSK
CKS Czeladź
40.24 5
 4131Dominik Caus
Wiktor Pantak
1.5
2.0

SLBUKS MDK MOSM II Bytom 37.87 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-09-30 o 17:56:07