Turniej o Puchar Burmistrza Czechowic

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 120Michał Błach
Zbigniew Guła
5.0
13.0
 
WP
SL
CONNECTOR Poznań
MAGMA Zawiercie
63.0829142
 234Jerzy Stworzewicz
Zbigniew Mącior
12.0
18.0

SLDrugi Sort Bielsko-Biała
KONSTANTA Bielsko-Biała
62.4526135
 312Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0

SLKONSTANTA Bielsko-Biała 58.6823129
 425Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
21.0
4.0

SLMAGMA Zawiercie
SINGLETON ŚLĄSK
58.4120123
 532Mariusz Maruszczyk
Roman Muszyński
2.0
2.0
 
SL 
SINGLETON ŚLĄSK
57.2817118
 636Adam Pietrzak
Andrzej Bacik
9.0
9.0

SLSINGLETON ŚLĄSK 56.9114113
 743Jan Styczyński
Anna Stelmach
5.0
1.0

SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 56.3511108
 818Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0

SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 56.328104
 940Jacek Cebulski
Jacek Michalski
7.0
4.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim
SINGLETON ŚLĄSK
55.766100
 1014Grzegorz Plewniak
Maciej Janeczko
7.0
7.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim 55.18596
 1124Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
11.0

 
SL
OP
PONAR SILESIA Katowice
JKBS Jastrzębie Zdrój
54.97592
 1239Mariusz Bakalarski
Łukasz Stworzewicz
2.0
2.0
 
 
SLBOSMAL Bielsko-Biała
Łukasz Andrychów
53.63488
 1317Krzysztof Gawędzki
Zbigniew Słaby
5.0
7.0

SL 
SINGLETON ŚLĄSK
53.59484
 1422Jerzy Ujma
Andrzej Sładki
12.0
9.0

SLJOCKER Oświęcim
SINGLETON ŚLĄSK
52.93380
 1529Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
13.0
5.0
 
 
SLSINGLETON ŚLĄSK
Drugi Sort Bielsko-Biała
51.78376
 1627Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0

SLBIESY Czechowice-Dziedzice 51.73272
 1748Mieczysław Trybała
Zbigniew Sagan
 
9.0
 

MP
 
Singleton Kraków
51.31268
 1823Stefan Osadnik
Andrzej Maszczyszyn
9.0
11.0

SLSINGLETON ŚLĄSK
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
51.29164
 1941Jerzy Radomski
Karol Ruszkiewicz
12.0
5.0

 
SL
LD
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
LKS Piast Sieradz
51.19160
 2011Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
7.0
5.0
 
OPJKBS Jastrzębie Zdrój 51.12 56
 2142Seweryn Bumbar
Ewa Bumbar
3.0
3.0
 
KS 
SLBIESY Czechowice-Dziedzice
 
50.53 52
 2231Adrian Bakalarz
Joanna Kokot
7.0
2.0
 
KJ 
SL
DS
KONSTANTA Bielsko-Biała
KS AZS Wratislavia XV WR
50.43 48
 2326Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
5.0
11.0

SLPONAR SILESIA Katowice 49.51 44
 2430Cezary Góra
Adam Robak
7.0
13.0
 
 
SW
SL
 
MAGMA Zawiercie
49.01 40
 2528Ireneusz Płocha
Marcin Matyszkiewicz
4.0
3.0

 
SLSINGLETON ŚLĄSK
 
48.48 37
 2633Andrzej Hermansdorfer
Marek Skulimowski
7.0
7.0

 
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 47.59 34
 2713Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
4.0
21.0

OP
SL
BLOTKA Dobrodzień
MAGMA Zawiercie
46.65 31
 2847Grzegorz Bohosiewicz
Grzegorz Parjaszewski
5.0
5.0
 
SL  46.13 28
 2945Dariusz Potuszyński
Korneliusz Kempa
3.0
3.0
 
 
SLGKS Piast I Gliwice 45.14 25
 3035Tomasz Kocurek
Andrzej Kocurek
0.5
1.0
 
SLGeostan Bielsko-Biała 44.95 22
 3119Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
4.0
5.0
KS 
SL  44.18 19
 3238Mateusz Dominik
Bogdan Bialik
1.5
2.5

MP
SL
Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
Geostan Bielsko-Biała
41.24 16
 3337Juraj Slabeycius
Peter Hora
6.0
6.0
 
 
SVK  40.85 13
 3421Tomasz Baran
Błażej Bzowski
3.0
 

 
SL
  40.42 10
 3515Artur Głowacki
Tadeusz Kois
2.0
2.0
 
OP
SL
JKBS Jastrzębie Zdrój
JKBS II Jastrzębie-Zdrój
40.25 7
 3616Jakub Kaczmarek
Rafał Walusiak
 
 
 
 
   37.09 4
 3744Jerzy Danel
Jadwiga Mysłowska
0.5
1.0

KS 
SLBOSMAL Bielsko-Biała 36.50 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-09-02 o 16:44:17