Jastrzębski Turniej Brydża Sportowego

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 124Wojciech Okuniewski
Michał Kaleta
2.0
3.0
PM
SL
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
BUKS MDK MOSM I Bytom
  64.8824130
 248Kajetan Olewicz
Bernard Broda
7.0
5.0
OPMICHALAK Kolonowskie  64.2022123
 320Błażej Bzowski
Ireneusz Płocha
 
4.0

SL
 
SINGLETON ŚLĄSK
  61.9319117
 427Michał Błach
Zbigniew Guła
5.0
13.0
SLPONAR SILESIA  59.7617111
 517Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.0
5.0
SLGKS Piast II Gliwice
TCK Tarnowskie Góry
  58.5214106
 611Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
5.0
5.0
OPTriVita  56.8812101
 744Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
13.0
7.0
LUAutostrada Eksploatacja & 2S Media
SINGLETON Lublin
  56.51996
 834Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Tomsia
13.0
9.0
SLPONAR SILESIA  56.02792
 921Jerzy Ujma
Tomasz Kłys
12.0
5.0
OP
WP
TriVita
GRICON STARKA Poznań
  54.81588
 1012Krzysztof Góra
Jerzy Radomski
7.0
12.0
OP
SL
TriVita
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
  54.34585
 1116Krzysztof Gaweł
Andrzej Maszczyszyn
5.0
11.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE  54.03482
 1233Grzegorz Wodecki
Adam Robak
5.0
13.0
MP
SL
TB Silesia Gliwice
 
  53.19479
 1337Krzysztof Gawędzki
Tomasz Baran
5.0
3.0
SL   53.12376
 1439Joanna Brede
Józef Sordyl
5.0
5.0
SLDrugi Sort Bielsko-Biała
BIESY Czechowice-Dziedzice
  52.77373
 1519Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
PREMONT Senior Impas Katowice
 
  52.60370
 1631Marek Skulimowski
Patryk Kuczera-Dyga
5.0
5.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom  51.68267
 1722Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0
OPTriVita 0.33 51.09264
 1825Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPRSM CHEMIK Kędzierzyn-Koźle  50.31161
 1947Ryszard Wojnarski
Jan Wojnarski
3.0
 
OP
RSB 2 Racibórz
 
  50.15158
 2023Eugeniusz Urbańczyk
Tadeusz Kuc
 
 
SLTriVita II Jastrzębie-Zdrój  49.76 55
 2150Edwin Szenkelbach
Stefan Osadnik
9.0
9.0
SLPREMONT Senior Impas Katowice
SINGLETON ŚLĄSK
  49.75 52
 2243Wiktor Pantak
Grzegorz Walczewski
1.5
1.5
SLMikołaj
BUKS MDK MOSM II Bytom
  48.58 49
 2313Marek Witek
Jarosław Figlus
21.0
13.0
PK
SL
Carlo Bossi Parfumes Nisko
TB Silesia I Gliwice
  47.79 46
 2436Maciej Sachs
Eryk Hamerski
1.0
2.5
OPRKBS Rydułtowy
RSB 2 Racibórz
  46.41 43
 2540Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
3.0
5.0
SLCKS Czeladź
TB Silesia Gliwice
  46.37 40
 2630Marcin Matyszkiewicz
Janusz Sibik
3.0
0.5
SL 
GKS Piast IV - Silesia IV Gliwice
  46.27 37
 2718Zbigniew Słaby
Bogdan Chycki
5.0
 
SL
SINGLETON ŚLĄSK
 
  45.37 34
 2832Karol Ruszkiewicz
Angelika Lechowska
5.0
3.0
LDLKS Piast Sieradz  44.72 31
 2942Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE  44.09 28
 3029Jerzy Danel
Seweryn Bumbar
 
3.0
SLBOSMAL Bielsko-Biała
BIESY Czechowice-Dziedzice
  44.00 25
 3126Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPRKBS Rydułtowy
 
  43.99 22
 3228Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry  43.81 19
 3346Adrian Spyrka
Piotr Bielecki
4.0
5.0
OPRSB Racibórz  43.56 16
 3414Leszek Uryga
Jerzy Paszylk
 
 

SL
 
TriVita II Jastrzębie-Zdrój
  42.81 13
 3541Antoni Szopa
Barbara Larysz
 
2.5

OP
 
RSB Racibórz
  41.14 10
 3638Szymon Krzyżaniak
Henryk Borowiński
 
 
    40.55 7
 3715Jarosław Sieczkowski
Beata Madej
5.0
2.5
OPTriVita  38.98 4
 3849Urszula Książek
Zygmunt Książek
 
 
OPRKBS Rydułtowy  35.30 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-09-30 o 19:40:46