Indywidualne Mistrzostwa Śląska 2019

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 137Marek Kolczok5.0SLSV Tarnowskie Góry  60.482054
 234Patryk Kuczera-Dyga7.0SLBUKS MDK MOSM I Bytom  60.381850
 311Tadeusz Biskup5.0SLPREMONT Impas Katowice  57.511746
 435Michał Kaleta4.0SLBUKS MDK MOSM I Bytom 0.30 57.351542
 539Roman Zwonek4.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE  57.311440
 641Henryk Leśniak3.0SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE  56.391238
 731Jerzy Radomski12.0SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE  55.821036
 821Kamil Czerny NZ   55.29934
 917Leszek Suder SLJKBS II Jastrzębie-Zdrój  55.07732
 1013Wacław Mizera4.0SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE  54.83530
 1127Dietmar Warzecha5.0SLSV Tarnowskie Góry  54.37428
 122Halina Kaleta7.0SLSV Tarnowskie Góry  54.14426
 1347Anna Pasek4.0SLSV Tarnowskie Góry  53.53424
 148Michał Bojanowski9.0SLPREMONT Impas Katowice  53.36422
 1545Jacek Pasek4.0SLSV Tarnowskie Góry  52.99320
 1614Henryk Barański3.0SL   52.87318
 1736Andrzej Maszczyszyn11.0SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE  52.77316
 181Jan Synowiec4.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE  52.74214
 199Rudolf Zając11.0SL   52.13212
 2048Emil Borzyński2.0SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE  52.03210
 2128Leonard Lewicki3.0SL   51.3228
 2220Krzysztof Kalita5.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE  51.1316
 2322Jerzy Lewkowicz NZ   50.2014
 2425Mirosław Ziemski2.5SLSV Tarnowskie Góry  50.1312
 256Krzysztof Śliwoń13.0SLBUKS MDK MOSM I Bytom  49.991 
 2610Ireneusz Sapota4.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE  49.871 
 2712Roman Hardyk3.0SL   49.851 
 2824Stanisław Fangor13.0SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE  49.161 
  40Alfred Figiel3.0SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE  49.161 
 3023Jerzy Tomsik1.5SLSV Tarnowskie Góry  47.621 
 3143Jarosław Głogowski2.0SL   47.361 
 3218Krzysztof Gawędzki5.0SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE  47.261 
 3338Grzegorz Kaleta7.0SLSV Tarnowskie Góry  47.231 
 3419Grzegorz Leśniak NZ   47.141 
 3532Vasil Valchev3.0ZPAD Szczecin  46.871 
 363Jerzy Niemiec5.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE  46.571 
  4Anna Stelmach1.5SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE  46.571 
 3829Ewa Borzyńska0.5SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 0.30 45.711 
 397Herbert Wróbel3.0SL   45.331 
 4016Zdzisław Urbańczyk7.0SL   45.031 
 4144Genowefa Hanusiak NZ   44.771 
 4215Zbigniew Słaby7.0SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE  44.401 
 4346Mieczysław Antosz2.5SLSV Tarnowskie Góry  44.331 
 4430Krystian Wonchała2.5SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE  43.701 
 4526Tomasz Bobrowski4.0SL  0.30 42.981 
 465Edward Warecki3.0SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE  41.941 
 4733Henryk Hanusiak NZ   39.521 
 4842Jan Wiatowski NZ   34.421 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-01-15 o 00:23:41