Indywidualne Mistrzostawa Śląska 2018

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 18Janusz Wituszyński4.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 63.212166
 243Roman Kościelny3.0SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 60.002062
 346Zbigniew Tymków12.0SLCKS Czeladź 58.931858
 433Jan Marcinkowski1.5SL  58.691754
 536Marcin Matyszkiewicz3.0SL  58.211652
 640Stefan Osadnik9.0SL  57.741450
 71Andrzej Maszczyszyn11.0SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 57.021348
 832Michał Witkowski4.0OPJKBS Jastrzębie Zdrój 56.071145
  39Krzysztof Gawędzki5.0SL  56.071145
 107Jerzy Radomski12.0SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 55.95840
  15Bogdan Nazarewicz4.0SL  55.95840
  23Edward Warecki3.0SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 55.95840
 1319Janusz Reich3.0SL  55.60536
 1430Grzegorz Walczewski1.5SLBUKS MDK MOSM II Bytom 55.36434
 1557Michał Bojanowski9.0SLPONAR SILESIA Katowice 55.24432
 1651Tadeusz Biskup5.0SLPONAR SILESIA Katowice 55.00429
  53Janusz Pisarek7.0SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 55.00429
 189Herbert Wróbel3.0SL  54.29426
 1941Roman Zwonek4.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 54.05324
 2045Henryk Leśniak3.0SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 53.93322
 2152Leonard Lewicki3.0SL  53.33320
 2250Alfred Figiel3.0SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 53.21318
 2324Bogdan Kukuła2.5SL  53.10216
 2417Jacek Radomski9.0OPJKBS Jastrzębie Zdrój 52.98214
 2554Wiesław Frąckowiak2.5SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 52.38212
 2611Krzysztof Śliwoń13.0SLBUKS MDK MOSM I Bytom 52.14210
 2716Michał Kaleta3.0SLBUKS MDK MOSM I Bytom 51.9618
 2859Dietmar Warzecha5.0SLTCK Tarnowskie Góry 51.9016
 294Jerzy Jędrzejec3.0SL  50.4814
 3018Marek Kolczok4.0SLTCK Tarnowskie Góry 50.3612
 3121Andrzej Odrobiński SL  49.64  
 3237Grzegorz Kaleta7.0SLTCK Tarnowskie Góry 49.17  
 336Stanisław Adamczyk7.0SLPONAR SILESIA Katowice 48.57  
 3427Janusz Sibik0.5SLGKS Piast III Gliwice 48.21  
 355Rudolf Zając11.0SL  47.98  
  42Ewa Borzyńska SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 47.98  
 3734Bogdan Chycki4.0SL  47.86  
 3844Krystian Wonchała2.0SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 47.62  
 392Stanisław Fangor13.0SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 47.38  
 4028Patryk Kuczera-Dyga5.0SLBUKS MDK MOSM I Bytom 47.02  
 4147Emil Borzyński1.5SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 46.90  
  48Kamil Czerny NZ  46.90  
 4331Krzysztof Sieradzki2.0SL  46.67  
 4460Adam Ziętek4.0SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 46.19  
 4535Dominik Caus1.5SLBUKS MDK MOSM II Bytom 45.95  
 4610Stanisław Drabczyk5.0SL  45.60  
 4738Halina Kaleta7.0SLTCK Tarnowskie Góry 44.40  
 4856Aleksander Drabczyk3.0SLCKS Czeladź 44.29  
 4955Zbigniew Słaby7.0SL  44.17  
 5020Roman Hardyk3.0SL  43.45  
 5129Stanisław Pawłowski3.0SL  42.74  
 5213Jan Synowiec4.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 42.49  
 5314Janusz Hetmańczyk1.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 42.38  
 5449Michał Haczewski5.0SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 42.14  
 553Zdzisław Urbańczyk7.0SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 41.79  
  26Marek Krzypkowski NZ  41.79  
 5725Wiktor Pantak2.0SLBUKS MDK MOSM II Bytom 40.48  
 5858Grzegorz Leśniak NZ  40.12  
 5922Jerzy Niemiec5.0SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 38.45  
 6012Henryk Barański3.0SL  37.26  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-10 o 19:36:23