Turniej Noworoczny Bielsko-Biała 13.01.2018

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 111Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0
SLKONSTANTA Bielsko-Biała 60.5227191
 239Tomasz Kadłubicki
Maciej Zarębski
3.0
4.0
SLŁukasz Andrychów 59.6024180
 335Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
13.0
5.0
SL 
Drugi Sort Bielsko-Biała
57.4321171
 438Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
7.0
7.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 56.4117163
 531Tadeusz Dudziak
Tadeusz Szendzielarz
4.0
5.0
SL  56.2514155
 624Jerzy Radomski
Karol Ruszkiewicz
12.0
5.0
SL
LD
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
LKS Piast Sieradz
56.0911148
 741Krzysztof Sałaj
Mieczysław Madej
2.0
4.0
SLBIESY Czechowice-Dziedzice 54.718141
 825Krzysztof Gawędzki
Zbigniew Słaby
5.0
7.0
SL  54.616134
 920Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
9.0
5.0
SLPONAR SILESIA Katowice 54.495128
 1016Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
5.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 54.495122
 1121Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
PONAR SILESIA Katowice
JKBS Jastrzębie Zdrój
53.014116
 1212Bogusław Biel
Bogdan Macierzyński
2.0
2.0
SLMASKÓR Żywiec 52.903110
 1314Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.5
0.5
SLGeostan Bielsko-Biała 52.793104
 1418Ireneusz Płocha
Zbigniew Papierniak
4.0
13.0
SL 
TB Silesia I Gliwice
52.47298
 1523Mariusz Podsiadło
Jerzy Stworzewicz
7.0
12.0
SL 
Drugi Sort Bielsko-Biała
52.17292
 1629Stanisław Nowak
Janusz Hamryszak
4.0
1.5
SLBESKIDY PARK 51.49186
 1733Zdzisław Pędziałek
Marek Żywioł
1.5
2.0
SLDINOZAURY PZ4/9 50.61181
 1828Stefan Osadnik
Wojciech Wnętrzak
9.0
2.5
SL 
GKS Piast II Gliwice
50.29 76
 1913Józef Sordyl
Joanna Brede
5.0
5.0
SLBIESY Czechowice-Dziedzice
Drugi Sort Bielsko-Biała
49.62 71
 2042Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
MASKÓR Żywiec
GRICON STARKA Poznań
49.44 66
 2117Piotr Kamiński
Łukasz Stworzewicz
5.0
1.5
SLŁukasz Andrychów 49.34 61
 2237Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SLDrugi Sort Bielsko-Biała 48.89 56
 2340Dominika Ocylok
Maciej Janeczko
2.0
7.0
DS
SL
KS AZS Wratislavia XV WR
JOCKER Oświęcim
48.69 51
 2430Jerzy Rebajn
Mariusz Bakalarski
4.0
2.0
SLBOSMAL Bielsko-Biała 48.50 46
 2534Janusz Wardas
Zbigniew Mańdok
3.0
5.0
SL  48.03 41
 2619Janusz Kozula
Marian Gacek
4.0
3.0
SL  45.82 36
 2726Stanisław Waliczek
Bogdan Bialik
3.0
2.5
SLGeostan Bielsko-Biała 45.25 31
 2836Kazimierz Anaszko
Pietro Vinci
3.0
0.5
SLBOSMAL Bielsko-Biała 44.36 26
 2943Mateusz Dominik
Leszek Krzeczek
1.0
7.0
MP
SL
Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
Drugi Sort Bielsko-Biała
43.28 21
 3022Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
3.0
5.0
SLCKS Czeladź
 
42.49 16
 3127Mieczysław Wydra
Andrzej Kubica
 
 
SL  40.96 11
 3215Tadeusz Zawada
Marian Pająk
1.5
 
SLBESKIDY PARK
 
39.19 6
 3332Tomasz Wacław
Henryk Płonka
 
 
SL  36.56 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 13.01.2018 o 16:27:42