Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Ustroń | ||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||
1 | 39 | Agnieszka Pietrzyk Michał Wróbel | 5.0 5.0 | OP | TriVita | 60.83 | 23 | |
2 | 15 | Patryk Kuczera-Dyga Marek Skulimowski | 5.0 5.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 58.42 | 20 | |
3 | 34 | Stefan Osadnik Jerzy Radomski | 9.0 12.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 58.23 | 17 | |
4 | 37 | Stanisław Drabczyk Aleksander Drabczyk | 5.0 3.0 | SL | TB Silesia Gliwice CKS Czeladź | 57.71 | 14 | |
5 | 16 | Jarosław Gąsiorowski Marek Tekieli | 13.0 7.0 | MA LU | Autostrada Eksploatacja & 2S Media SINGLETON Lublin | 57.11 | 11 | |
6 | 33 | Stanisław Adamczyk Jacek Radomski | 7.0 9.0 | SL | PREMONT Senior Impas Katowice | 55.23 | 8 | |
7 | 28 | Błażej Bzowski Ireneusz Płocha | 4.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 54.91 | 5 | |
8 | 31 | Jacek Szczerbowski Krzysztof Góra | 7.0 7.0 | OP | JOCKER Oświęcim TriVita | 54.60 | 5 | |
9 | 20 | Kazimierz Róg Maciej Mendrek | 9.0 1.5 | SL | TRYTON Skoczów | 54.41 | 4 | |
10 | 24 | Mikołaj Taczewski Wiktor Pantak | 15.0 1.5 | SL | Mikołaj | 54.39 | 4 | |
11 | 26 | Aleksander Lewandowski Mariusz Maruszczyk | 1.0 2.0 | SL | 53.06 | 3 | ||
12 | 19 | Jerzy Skwark Marek Blat | 13.0 11.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 52.85 | 3 | |
13 | 11 | Zbigniew Hołubowicz Krzysztof Andrzejewski | 4.0 | SL | 52.83 | 2 | ||
14 | 12 | Halina Samborek Wacław Mizera | 2.0 3.0 | MP SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 52.61 | 2 | |
15 | 30 | Aleksy Swoboda Jerzy Stworzewicz | 7.0 12.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 50.96 | 1 | |
16 | 25 | Tadeusz Nędzi Janusz Bachrach | 7.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE Geostan Bielsko-Biała | 50.80 | ||
17 | 35 | Wiesław Urbańczyk Krystyna Urbańczyk | 0.5 0.5 | SL | 50.17 | |||
18 | 21 | Jarosław Szymla Mateusz Dominik | 1.0 1.0 | MP | Just Bridge AGH 2 | 49.84 | ||
19 | 38 | Kazimierz Cios Leszek Krzeczek | 11.0 7.0 | SL | Drugi Sort Bielsko-Biała | 48.93 | ||
20 | 36 | Jarosław Sieczkowski Beata Madej | 5.0 2.5 | OP | TriVita | 48.75 | ||
21 | 27 | Jerzy Pierchała Andrzej Paszcza | | 47.93 | ||||
22 | 13 | Andrzej Kazimierowicz Stanisław Górski | 3.0 5.0 | OP | BLOTKA Dobrodzień | 46.22 | ||
23 | 14 | Michał Haczewski Wiesław Frąckowiak | 5.0 2.5 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 46.03 | ||
24 | 23 | Rafał Furgal Eugeniusz Zalewski | 4.0 9.0 | SL | ZTB 7TREFL Zawiercie | 44.90 | ||
25 | 40 | Janusz Skowroński Piotr Wieteska | | 44.78 | ||||
26 | 18 | Edwin Szenkelbach Andrzej Staszek | 9.0 5.0 | SL | PREMONT Senior Impas Katowice | 44.53 | ||
27 | 17 | Karol Kałuziński Adam Motyka | 5.0 3.0 | LD | Wtórmex Radomsko | 41.12 | ||
28 | 29 | Bogusława Szagała Jan Szagała | 4.0 5.0 | OP | RSM CHEMIK Kędzierzyn-Koźle | 40.17 | ||
29 | 32 | Józef Kowalik Andrzej Odrobiński | 1.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 37.53 | ||
30 | 22 | Mariusz Gawłowski Wojciech Szuba | 3.0 2.5 | SL | ZTB II 7TREFL Zawiercie ZTB 7TREFL Zawiercie | 31.89 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-07-29 o 2:41:26 PM