Turniej Chorzów, 30.10.2017 r. | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 23 | Zdzisław Małek Krzysztof Zieliński | 9.0 7.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 57.11 | 34 | 37 | ||
2 | 15 | Jacek Stokowacki Stanisław Fangor | 4.0 13.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 47.91 | 29 | 33 | ||
3 | 4 | Krzysztof Gaweł Stefan Kowalczyk | 5.0 18.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE MAGMA Zawiercie | 35.16 | 25 | 29 | ||
4 | 22 | Jan Szwachuła Adam Ziętek | 5.0 4.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 32.79 | 21 | 26 | ||
5 | 10 | Jacek Michalski Marek Kostur | 3.0 5.0 | SL | 24.89 | 17 | 24 | |||
6 | 6 | Wojciech Wnętrzak Jerzy Prijma | 2.0 5.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 24.69 | 12 | 22 | ||
7 | 2 | Stefan Osadnik Jan Sucharkiewicz | 9.0 18.0 | SL | MAGMA Zawiercie | 24.02 | 8 | 20 | ||
8 | 24 | Stanisław Drabczyk Zbigniew Tymków | 5.0 12.0 | SL | CKS Czeladź | 21.01 | 7 | 18 | ||
9 | 16 | Jerzy Radomski Janusz Pisarek | 12.0 7.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 16.92 | 6 | 16 | ||
10 | 17 | Ireneusz Kowalczyk Andrzej Szymczak | 21.0 17.0 | SL | MAGMA Zawiercie | 14.89 | 5 | 14 | ||
11 | 25 | Jan Świątkowski Adam Esnekier | 9.0 7.0 | SL | 14.66 | 5 | 12 | |||
12 | 1 | Andrzej Piecuch Mirosław Zieliński | 9.0 13.0 | SL | 12.17 | 4 | 10 | |||
13 | 8 | Marek Witek Wojciech Sołtysik | 21.0 4.0 | SL | MAGMA Zawiercie | 11.52 | 3 | 8 | ||
14 | 30 | Krzysztof Śliwoń Piotr Matkowski | 13.0 13.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 10.31 | 2 | 6 | ||
15 | 7 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 6.13 | 2 | 4 | ||
16 | 18 | Jerzy Niemiec Krzysztof Kalita | 5.0 5.0 | SL | 4.17 | 1 | 2 | |||
17 | 29 | Stanisław Adamczyk Robert Cimr | 7.0 7.0 | SL | PONAR SILESIA Katowice | 0.92 | ||||
18 | 32 | Andrzej Bacik Leszek Niemiec | 9.0 13.0 | SL | MAGMA Zawiercie | -2.46 | ||||
19 | 19 | Tadeusz Biskup Jan Stachowski | 5.0 4.0 | SL | PONAR SILESIA Katowice | -5.57 | ||||
20 | 21 | Tadeusz Parylak Wojciech Czekaj | 5.0 3.0 | SL | -5.86 | |||||
21 | 3 | Ryszard Łazikiewicz Dominika Ocylok | 7.0 2.0 | SL DS | KS AZS Wratislavia XV WR | -6.26 | ||||
22 | 14 | Zygmunt Sienicki Zbigniew Hylaszek | 13.0 7.0 | SL | -6.30 | |||||
23 | 12 | Andrzej Hermansdorfer Patryk Kuczera-Dyga | 7.0 5.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | -11.09 | ||||
24 | 27 | Stanisław Gęga Janusz Wacławczyk | 2.5 1.5 | SL | -15.15 | |||||
25 | 13 | Edwin Szenkelbach Andrzej Staszek | 9.0 5.0 | SL | PONAR SILESIA Katowice | -18.99 | ||||
26 | 28 | Jacek Radomski Michał Witkowski | 9.0 4.0 | OP | JKBS Jastrzębie Zdrój | -26.09 | ||||
27 | 20 | Alfred Bartkowiak Jerzy Staszak | 5.0 7.0 | SL | -30.65 | |||||
28 | 31 | Włodzimierz Konarzewski Michał Kaleta | 2.5 3.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | -31.72 | ||||
29 | 26 | Mirosław Białożyt Henryk Grządziel | 13.0 13.0 | SL | PONAR SILESIA Katowice | -36.27 | ||||
30 | 11 | Henryk Kopernok Aleksander Drabczyk | 5.0 3.0 | SL | CKS Czeladź | -41.70 | ||||
31 | 5 | Krzysztof Łazikiewicz Andrzej Geisler | 2.0 4.0 | SL | -65.13 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-10-30 o 10:49:41 PM