Turniej nr 1. Brzeziny Śląskie 05.09.2017r. | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 7 | Tomasz Baran Krzysztof Gawędzki | 3.0 5.0 | SL | 63.17 | 13 | 60 | |||
2 | 21 | Henryk Grządziel Dominik Kaszowski | 13.0 3.0 | SL KP | PREMONT Senior Impas Katowice Jantar Toruń | 57.25 | 11 | 56 | ||
3 | 4 | Adam Ziętek Zdzisław Małek | 4.0 9.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE BUKS MDK MOSM I Bytom | 40.48 | 9 | 52 | ||
4 | 1 | Krzysztof Tomsia Krzysztof Śliwoń | 9.0 13.0 | SL | PONAR SILESIA | 39.00 | 8 | 48 | ||
5 | 2 | Janusz Wituszyński Marek Kolczok | 4.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE TCK Tarnowskie Góry | 37.24 | 6 | 46 | ||
6 | 16 | Bogdan Nazarewicz Janusz Kanwiszer | 4.0 | SL NZ | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 35.79 | 4 | 44 | ||
7 | 27 | Stefan Osadnik Alfred Bartkowiak | 9.0 5.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 23.83 | 3 | 42 | ||
8 | 6 | Kamil Czerny Grzegorz Leśniak | | NZ | 16.62 | 3 | 40 | |||
9 | 11 | Roman Kościelny Edward Warecki | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 12.51 | 2 | 38 | ||
10 | 3 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 9.73 | 2 | 36 | ||
11 | 24 | Krzysztof Gaweł Mirosław Zieliński | 5.0 13.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE GKS Piast III - Silesia III Gliwice | 2.42 | 2 | 34 | ||
12 | 26 | Mieczysław Antosz Jerzy Prijma | 2.5 5.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 2.16 | 1 | 32 | ||
13 | 5 | Stanisław Fangor Tomasz Bobrowski | 13.0 4.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE TCK Tarnowskie Góry | -1.45 | 1 | 30 | ||
14 | 9 | Krzysztof Sieradzki Ireneusz Sapota | 2.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -2.73 | 1 | 28 | ||
15 | 22 | Zdzisław Urbańczyk Dietmar Warzecha | 7.0 5.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE TCK Tarnowskie Góry | -4.14 | 26 | |||
16 | 25 | Zbigniew Tymków Jan Sobol | 12.0 9.0 | SL | CKS Czeladź TB Silesia Gliwice | -4.98 | 24 | |||
17 | 23 | Marek Skulimowski Tomasz Bednarek | 5.0 7.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | -11.46 | 22 | |||
18 | 17 | Roman Ochot Leonard Lewicki | 4.0 3.0 | SL | BBE PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | -15.33 | 20 | |||
19 | 18 | Jan Synowiec Jerzy Niemiec | 4.0 5.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -17.36 | 18 | |||
20 | 19 | Krystyna Urbańczyk Wiesław Urbańczyk | 0.5 0.5 | SL | -18.10 | 16 | ||||
21 | 28 | Janusz Pisarek Stanisław Drabczyk | 7.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE TB Silesia Gliwice | -18.66 | 14 | |||
22 | 13 | Aleksander Drabczyk Roman Muszyński | 3.0 2.0 | SL | CKS Czeladź SINGLETON ŚLĄSK | -19.89 | 12 | |||
23 | 14 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | TB Silesia Gliwice PREMONT Senior Impas Katowice | -21.52 | 10 | |||
24 | 10 | Jarosław Głogowski Krystian Wonchała | 2.0 2.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -21.86 | 8 | |||
25 | 12 | Marek Konina Józef Ulfik | | NZ | -33.42 | 6 | ||||
26 | 20 | Bogusława Szagała Jan Szagała | 4.0 5.0 | OP | RSM CHEMIK Kędzierzyn-Koźle | -41.60 | 4 | |||
27 | 8 | Henryk Leśniak Roman Łacina | 3.0 | SL NZ | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -55.70 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-09-06 o 11:08:12