Turniej nr 1. Brzeziny Śląskie 02.02.2016r. | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik | PKL | |||
1 | 21 | Tomasz Bobrowski Dietmar Warzecha | 4.0 5.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 51.75 | 12 | 66 | |
2 | 18 | Marek Nowakowski Krzysztof Zieliński | 9.0 7.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE Senior I Katowice | 43.17 | 11 | 62 | |
3 | 12 | Stanisław Fangor Krzysztof Śliwoń | 13.0 13.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE PONAR SILESIA | 39.50 | 9 | 58 | |
4 | 1 | Krzysztof Tomsia Andrzej Maszczyszyn | 9.0 11.0 | SL | PONAR SILESIA DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 36.92 | 8 | 54 | |
5 | 30 | Janusz Wituszyński Jerzy Niemiec | 3.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 33.33 | 6 | 52 | |
6 | 2 | Andrzej Wojnarowski Piotr Woźniak | 7.0 5.0 | OP | SPARTA Lubliniec | 30.92 | 4 | 50 | |
7 | 6 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | 28.42 | 3 | 48 | |
8 | 9 | Roman Kościelny Edward Warecki | 3.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 23.17 | 3 | 46 | |
9 | 23 | Marian Woźniak Leszek Suder | 3.0 | SL NZ | TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS | 20.25 | 2 | 44 | |
10 | 4 | Genowefa Hanusiak Henryk Hanusiak | | NZ | 7.75 | 2 | 42 | ||
11 | 25 | Zbigniew Tymków Jan Sobol | 12.0 9.0 | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice | 3.75 | 2 | 40 | |
12 | 28 | Herbert Wróbel Ryszard Samojedny | 3.0 1.5 | SL | 3.17 | 2 | 38 | ||
13 | 11 | Jan Szagała Bogusława Szagała | 5.0 3.0 | OP | CHEMIK Kędzierzyn Koźle | 0.25 | 1 | 36 | |
14 | 14 | Mirosław Ziemski Marek Kolczok | 2.5 4.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -2.75 | 1 | 34 | |
15 | 15 | Jerzy Radomski Krzysztof Gaweł | 12.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | -4.00 | 1 | 32 | |
16 | 26 | Zbigniew Słaby Józef Kowalik | 5.0 | SL NZ | TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS | -4.17 | 30 | ||
17 | 10 | Henryk Mizerkiewicz Andrzej Naziębło | 1.0 1.5 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -5.83 | 28 | ||
18 | 17 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -6.25 | 26 | ||
19 | 7 | Jarosław Głogowski Krystian Wonchała | 2.0 2.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -9.25 | 24 | ||
20 | 8 | Stanisław Adamczyk Jacek Radomski | 7.0 9.0 | SL OP | Senior I Katowice MODERNALODZ.pl | -12.92 | 22 | ||
21 | 5 | Roman Muszyński Aleksander Drabczyk | 1.5 2.5 | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice | -14.58 | 20 | ||
22 | 3 | Andrzej Odrobiński Jerzy Siatka | 0.5 | NZ SL | -17.92 | 18 | |||
23 | 22 | Magdalena Nadopta Joanna Kucińska | 1.5 3.0 | SL | TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS | -18.83 | 16 | ||
24 | 27 | Stefan Osadnik Henryk Barański | 9.0 3.0 | SL | Senior I Katowice | -25.83 | 14 | ||
25 | 16 | Jerzy Prijma Mieczysław Antosz | 5.0 2.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -26.58 | 12 | ||
26 | 24 | Stanisław Drabczyk Janusz Pisarek | 5.0 7.0 | SL | PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | -31.33 | 10 | ||
27 | 19 | Krystyna Urbańczyk Wiesław Urbańczyk | 0.5 0.5 | SL | -33.25 | 8 | |||
28 | 29 | Sławomir Kuśmierz Bogdan Nazarewicz | 3.0 | NZ SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -34.25 | 6 | ||
29 | 20 | Emil Borzyński Ewa Borzyńska | 1.5 | SL NZ | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -34.58 | 4 | ||
30 | 13 | Jan Synowiec Ireneusz Sapota | 4.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -40.00 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-02-02 o 22:45:00